Produkter
Inga sökresultat
Alla sökresultat
Innehåll
Inga sökresultat
Alla sökresultat
Kontakter

Kontakta oss via formuläret nedan. Mejla sverige@lappset.com eller ring 0171-270 80.
Om du vet vem du vill komma i kontakt med så hittar du våra personliga kontaktuppgifter nedan.

 

Har du frågor som behöver svar, önskar förslag på inspiration eller vägledning?
Vi hjälper gärna till. Fyll i formuläret så återkopplar vi till dig inom kort. 

Är ärendet brådskande rekommenderar vi att du ringer till oss på 0171-270 80

 

Anchor ID: Kundtjänst & Innesälj, Name: Kundtjänst & Innesälj
Kundtjänst & Innesälj
Anki Hallin

Anki Hallin

Team leader, Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 anki.hallin@lappset.com

Patrik Bjerketun

Patrik Bjerketun

Innesäljare - Anbud, avtal 0171-270 80 patrik.bjerketun@lappset.com

Camilla Silén

Camilla Silén

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 camilla.silen@lappset.com

Katarina Eriksson

Katarina Eriksson

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 katarina.eriksson@lappset.com

Natalie Olsson

Natalie Olsson

Innesäljare - logistik och leveranser 0171-270 80 natalie.olsson@lappset.com

Denise Furchert

Denise Furchert

Innesäljare - logistik och leveranser 0171-270 80 denise.furchert@lappset.com

Rasmus Lööv

Rasmus Lööv

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 rasmus.loov@lappset.com

Linnéa Lund

Linnéa Lund

Innesäljare - logistik och leveranser 0171-270 80 linnea.lund@lappset.com

Anchor ID: Distriktsansvarig, Name: Distriktsansvarig
Distriktsansvarig
Mats Höglund

Mats Höglund

DistriktsansvarigNorra Sverige samt Knivsta, Tierp, Uppsala, Älvkarleby och Östhammar kommun. Sverigeansvarig för Lappset sport. 070-237 80 44 mats.hoglund@lappset.com

Elin Nykvist

Elin Nykvist

DistriktsansvarigVästra Götalands och Jönköpings län​ samt Kungsbacka kommun. 073-986 70 00 elin.nykvist@lappset.com

Lotta Lindberg

Lotta Lindberg

DistriktsansvarigÖstergötlands och Gotlands län samt södra Stockholm. 076-777 33 42 lotta.lindberg@lappset.com

Nathalie Ryd

Nathalie Ryd

DistriktsansvarigNorra Stockholm, Enköping, Heby och Håbo kommun samt Åland. 072-211 69 29 nathalie.ryd@lappset.com

Martin Anderberg

Martin Anderberg

DistriktsansvarigKalmar​, Blekinge​, Kronoberg​, Skåne​ och Hallands län (ej Kungsbacka kommun). 070-243 06 10 martin.anderberg@lappset.com

Miguel Santos

Miguel Santos

DistriktsansvarigSödermanlands​, Örebro,​ Västmanlands och Värmlands län​ samt arkitekter. 072-222 70 04 miguel.santos@lappset.com

Petter Karlsson

Petter Karlsson

FörsäljningschefLappset Sweden 072- 173 47 89 petter.karlsson@lappset.com

Anchor ID: Projektering och MyDesign (CAD), Name: Projektering och MyDesign (CAD)
Projektering och MyDesign (CAD)
Kajsa Mayrhofer

Kajsa Mayrhofer

Industrial Designer 0171-208 83 kajsa.mayrhofer@lappset.com

Josefin Wernestad

Josefin Wernestad

Team Leader, Landskapsarkitekt 0171-270 80 josefin.wernestad@lappset.com

Helena Ingmar (föräldraledig)

Helena Ingmar (föräldraledig)

Landskapsarkitekt 0171-270 80 helena.ingmar@lappset.com

Anna Jändel

Anna Jändel

Landskapsarkitekt 0171-270 80 anna.jandel@lappset.com

Mathias Boström (Tjänsteledig)

Mathias Boström (Tjänsteledig)

Monteringsansvarig 076-831 11 00 mathias.bostrom@playcare.se

Anchor ID: Marknadsföring, Name: Marknadsföring
Marknadsföring
Angelica Träff

Angelica Träff

Digital marknadskoordinator 0171-260 65 angelica.traff@lappset.com

Anchor ID: Administration, Name: Administration
VD & Verksamhetsutvecklare
Charlotte Spångberg

Charlotte Spångberg

Ekonomiassistent 0171-270 80 charlotte.spangberg@lappset.com

Anchor ID: Produktionen, Name: Produktionen
Produktionen
Anders Kallström

Anders Kallström

Produktionen

Jonny Silén

Jonny Silén

Produktionen

Magnus Österlund

Magnus Österlund

Produktionen

Gustaf Persson

Gustaf Persson

Produktionen

Andreas Bergqvist

Andreas Bergqvist

Produktionen

Sammy Berglund

Sammy Berglund

Produktionen

Adam Sigge

Adam Sigge

Produktionen

Lappset Sweden

Lappset Sweden AB
Litslena Sneby 2
745 96 ENKÖPING
Sverige

Tel: +46 (0) 171-270 80
E-post: sverige@lappset.com
Fax: +46 (0)171-272 99
Öppettider: 08:00-16:45

 

Lappset Sweden AB
Litslena Sneby 2
745 96 ENKÖPING
Sverige