Produkter
Inga sökresultat
Alla sökresultat
Innehåll
Inga sökresultat
Alla sökresultat
Kontakter

Kontakta oss via formuläret nedan. Mejla sverige@lappset.com eller ring 0171-270 80.
Om du vet vem du vill komma i kontakt med så hittar du våra personliga kontaktuppgifter nedan.

 

Har du frågor som behöver svar, önskar förslag på inspiration eller vägledning?
Vi hjälper gärna till. Fyll i formuläret så återkopplar vi till dig inom kort. 

Är ärendet brådskande rekommenderar vi att du ringer till oss på 0171-270 80

 

Anchor ID: Kundtjänst & Innesälj, Name: Kundtjänst & Innesälj
Kundtjänst & Innesälj
Anki Hallin

Anki Hallin

Team leader, Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 anki.hallin@lappset.com

Patrik Bjerketun

Patrik Bjerketun

Innesäljare - Anbud, avtal 0171-270 80 patrik.bjerketun@lappset.com

Camilla Silén

Camilla Silén

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 camilla.silen@lappset.com

Katarina Eriksson

Katarina Eriksson

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 katarina.eriksson@lappset.com

Evelina Larsson

Evelina Larsson

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 evelina.larsson@lappset.com

Denise Furchert

Denise Furchert

Innesäljare - logistik och leveranser 0171-270 80 denise.furchert@lappset.com

Anchor ID: Distriktsansvarig, Name: Distriktsansvarig
Distriktsansvarig
Henrik Lundberg

Henrik Lundberg

DistriktsansvarigNorrbottens, Västerbottens, Jämtlands, Västernorrlands, Dalarnas och Gävleborgs län 070-237 80 44 henrik.lundberg@lappset.com

Nathalie Ryd

Nathalie Ryd

DistriktsansvarigNorra Stockholm, Uppsala län samt Åland. 072-211 69 29 nathalie.ryd@lappset.com

Rasmus Lööv

Rasmus Lööv

DistriktsansvarigNorra Stockholm, Uppsala län samt Åland. 073-207 26 34 rasmus.loov@lappset.com

Miguel Santos

Miguel Santos

DistriktsansvarigSödermanlands​, Örebro,​ Västmanlands och Värmlands län​ samt arkitekter. 072-222 70 04 miguel.santos@lappset.com

Lotta Lindberg

Lotta Lindberg

DistriktsansvarigÖstergötlands och Gotlands län samt södra Stockholm. 076-777 33 42 lotta.lindberg@lappset.com

Elin Nykvist

Elin Nykvist

DistriktsansvarigVästra Götalands och Jönköpings län​ samt Kungsbacka kommun. 073-986 70 00 elin.nykvist@lappset.com

Martin Anderberg

Martin Anderberg

DistriktsansvarigKalmar​, Blekinge​, Kronoberg​, Skåne​ och Hallands län (ej Kungsbacka kommun). 070-243 06 10 martin.anderberg@lappset.com

Petter Karlsson

Petter Karlsson

FörsäljningschefLappset Sweden 072- 173 47 89 petter.karlsson@lappset.com

Hank Lööv

Hank Lööv

Supportande kontorshundHundgörat

Anchor ID: Projektering och MyDesign (CAD), Name: Projektering och MyDesign (CAD)
Projektering och MyDesign (CAD)
Kajsa Mayrhofer

Kajsa Mayrhofer

Industrial Designer 0171-208 83 kajsa.mayrhofer@lappset.com

Josefin Wernestad

Josefin Wernestad

Team Leader, Landskapsarkitekt 0171-270 80 josefin.wernestad@lappset.com

Helena Ingmar

Helena Ingmar

Landskapsarkitekt 0171-270 80 helena.ingmar@lappset.com

Anna Jändel

Anna Jändel

Landskapsarkitekt 0171-270 80 anna.jandel@lappset.com

Anchor ID: Marknadsföring, Name: Marknadsföring
Marknadsföring
Anchor ID: Administration, Name: Administration
Administration
Charlotte Spångberg

Charlotte Spångberg

Redovisningsekonom 0171-270 80 charlotte.spangberg@lappset.com

Anchor ID: Produktionen, Name: Produktionen
Produktionen
Gustaf Persson

Gustaf Persson

Produktionen

Angelica Träff

Angelica Träff

Produktionen

Lappset Sweden

Lappset Sweden AB
Litslena Sneby 2
745 96 ENKÖPING
Sverige

Tel: +46 (0) 171-270 80
E-post: sverige@lappset.com
Fax: +46 (0)171-272 99
Öppettider: 08:00-16:45

 

Lappset Sweden AB
Litslena Sneby 2
745 96 ENKÖPING
Sverige