Produkter
Inga sökresultat
Alla sökresultat
Innehåll
Inga sökresultat
Alla sökresultat
Kontakter

Kontakta oss via formuläret nedan. Mejla sverige@lappset.com eller ring 0171-270 80.
Om du vet vem du vill komma i kontakt med så hittar du våra personliga kontaktuppgifter nedan.

 

Har du frågor som behöver svar, önskar förslag på inspiration eller vägledning?
Vi hjälper gärna till. Fyll i formuläret så återkopplar vi till dig inom kort. 

Är ärendet brådskande rekommenderar vi att du ringer till oss på 0171-270 80

 

Anchor ID: Kundtjänst & Innesälj, Name: Kundtjänst & Innesälj
Kundtjänst & Innesälj
Anki Hallin

Anki Hallin

Team leader, Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 anki.hallin@lappset.com

Patrik Bjerketun

Patrik Bjerketun

Innesäljare - Anbud, avtal 0171-270 80 patrik.bjerketun@lappset.com

Camilla Silén

Camilla Silén

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 camilla.silen@lappset.com

Katarina Eriksson

Katarina Eriksson

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 katarina.eriksson@lappset.com

Natalie Olsson

Natalie Olsson

Innesäljare - logistik och leveranser 0171-270 80 natalie.olsson@lappset.com

Denise Furchert

Denise Furchert

Innesäljare - logistik och leveranser 0171 270 80 denise.furchert@lappset.com

Rasmus Lööv

Rasmus Lööv

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171 270 80 rasmus.loov@lappset.com

Anchor ID: Distriktsansvarig säljare, Name: Distriktsansvarig säljare
Distriktsansvarig säljare
Mats Höglund

Mats Höglund

DistriktsansvarigNorra Sverige 070-237 80 44 mats.hoglund@lappset.com

Elin Nykvist

Elin Nykvist

DistriktsansvarigVästra Sverige 073-986 70 00 elin.nykvist@lappset.com

Lotta Lindberg

Lotta Lindberg

DistriktsansvarigVärmland, Örebro, Södermanland, Östergötland, Gotland och södra Stockholm 076-777 33 42 lotta.lindberg@lappset.com

Nathalie Ryd

Nathalie Ryd

DistriktsansvarigNorra Stockholm och Stockholm stad, Mälardalen och Åland 072-211 69 29 nathalie.ryd@lappset.com

Robert Melin

Robert Melin

DistriktsansvarigVästerås stad och bygg- och anläggningsbolag i Stockholms län 072-222 70 04 robert.melin@lappset.com

Martin Anderberg

Martin Anderberg

DistriktsansvarigSödra Sverige 070 243 06 10 martin.anderberg@lappset.com

Anchor ID: MyDesign (CAD), Name: MyDesign (CAD)
MyDesign (CAD)
Kajsa Mayrhofer

Kajsa Mayrhofer

MyDesign! - Team leader, Industridesigner/Cad 0171-208 83 kajsa.mayrhofer@lappset.com

Josefin Wernestad

Josefin Wernestad

MyDesign! - Team leader, Landskapsarkitekt MSA/Cad 0171-270 80 josefin.wernestad@lappset.com

Yu Liu

Yu Liu

MyDesign! - Landskapsarkitekt Cad 0171-270 80 yu.liu@lappset.com

Helena Ingmar (föräldraledig)

Helena Ingmar (föräldraledig)

MyDesign! - Landskapsarkitekt Cad 0171-270 80 helena.ingmar@lappset.com

Anchor ID: Marknadsföring, Name: Marknadsföring
Marknadsföring
Angelica Träff

Angelica Träff

Digital marknadskoordinator 0171-260 65 angelica.traff@lappset.com

Anchor ID: Ekonomi, Name: Ekonomi
Ekonomi
Anchor ID: VD & Verksamhetutvecklare, Name: VD & Verksamhetutvecklare
VD & Verksamhetsutvecklare
Jens Lindgren

Jens Lindgren

VD & Försäljningschef 070-639 65 70 jens.lindgren@lappset.com

Anna Källberg

Anna Källberg

Verksamhetsutvecklare 0171-270 80 anna.kallberg@lappset.com

Anchor ID: Produktionen, Name: Produktionen
Produktionen
Anders Kallström

Anders Kallström

Produktionen anders.kallstrom@lappset.com

Jonny Silén

Jonny Silén

Produktionen jonny.silen@lappset.com

Marco Majonen

Marco Majonen

Produktionen marco.majonen@lappset.com

Robin Pettersson

Robin Pettersson

Produktionen robin.pettersson@lappset.com

Magnus Österlund

Magnus Österlund

Produktionen magnus.osterlund@lappset.com

Gustaf Persson

Gustaf Persson

Produktionen gustaf.persson@lappset.com

Andreas Bergqvist

Andreas Bergqvist

Produktionen andreas.bergqvist@lappset.com

Sammy Berglund

Sammy Berglund

Produktionen sammy.berglund@lappset.com

Anchor ID: Besiktning & Montering/installation, Name: Besiktning & Montering/installation
Besiktning
Emelie Nyström

Emelie Nyström

Certifierad besiktningsman 072-223 37 44 emelie.nystrom@playcare.se

Maria Ernlund

Maria Ernlund

Certifierad besiktningsman 070-853 87 41 maria.ernlund@playcare.se

Montering
Mathias Boström

Mathias Boström

Monteringsansvarig 076-831 11 00 mathias.bostrom@playcare.se

Carlos Eduardo Mejia

Carlos Eduardo Mejia

Monteringsansvarig 073-367 71 00 carlos.eduardo@lappset.com

Lappset Sweden

Lappset Sweden AB
Litslena Sneby 2
745 96 ENKÖPING
Sverige

Tel: +46 (0) 171-270 80
E-post: sverige@lappset.com
Fax: +46 (0)171-272 99
Öppettider: 08:00-16:45

 

Lappset Sweden AB
Litslena Sneby 2
745 96 ENKÖPING
Sverige