Produkter
Inga sökresultat
Alla sökresultat
Innehåll
Inga sökresultat
Alla sökresultat
Kontakter

Kontakta oss via formuläret nedan. Maila sverige@lappset.com eller ring 0171-270 80.
Om du vet vem du vill komma i kontakt med så hittar du våra personliga kontaktuppgifter nedan.

Kundtjänst & Innesälj
Anki Hallin

Anki Hallin

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 anki.hallin@lappset.com

Nathalie Ryd

Nathalie Ryd

Innesäljare - offerter, ordrar och förfrågningar 0171-270 80 nathalie.ryd@lappset.com

Katarina Eriksson

Katarina Eriksson

Innesäljare - logistik och leveranser 0171-270 80 katarina.eriksson@lappset.com

Utesäljare
Johan Hedengren

Johan Hedengren

Försäljningschef 070-639 65 70 johan.hedengren@lappset.com

Pierre Hansson

Pierre Hansson

SäljareSödra Sverige 070-243 06 10 pierre.hansson@lappset.com

Mats Höglund

Mats Höglund

Säljare Norra Sverige 070-237 80 44 mats.hoglund@lappset.com

Elin Holm

Elin Holm

Säljare Västra Sverige 073-986 70 00 elin.holm@lappset.com

Rasmus Lööv

Rasmus Lööv

Säljare Mälardalen, Enköping 072-542 09 00 rasmus.lööv@lappset.com

Lotta Lindberg

Lotta Lindberg

Säljare Värmland, Örebro, Södermanland, Östergötland & Gotland 076-777 33 42 lotta.lindberg@lappset.com

Stefan Svensson

Stefan Svensson

SäljareStockholm 072-211 69 29 stefan.svensson@lappset.com

CAD & MyDesign!
Kajsa Mayrhofer

Kajsa Mayrhofer

MyDesign! - Team leader, Industridesigner/Cad 0171-208 83 kajsa.mayrhofer@lappset.com

Josefin Wernestad

Josefin Wernestad

MyDesign! - Lansdkapsarkitekt MSA/Cad 0171-270 80 josefin.wernestad@lappset.com

Yu Liu

Yu Liu

MyDesign! - Landskapsarkitekt Cad 0171-270 80 yu.liu@lappset.com

Marknadsföring
Ekonomi
Produktionen
Anders Kallström

Anders Kallström

Produktionen anders.kallstrom@lappset.com

Jonny Silén

Jonny Silén

Produktionen jonny.silen@lappset.com

Marco Majonen

Marco Majonen

Produktionen marco.majonen@lappset.com

Conny Karlsson

Conny Karlsson

Produktionen

Robin Pettersson

Robin Pettersson

Produktionen robin.pettersson@lappset.com

Magnus Österlund

Magnus Österlund

Produktionen magnus.osterlund@lappset.com

Robin Ronnerfors

Robin Ronnerfors

Produktionen robin.ronnerfors@lappset.com

Gustav

Gustav

Produktionen

PlayCare
Camilla Silén

Camilla Silén

PlayCare ansvarig 070-968 66 59 camilla.silen@playcare.se

Besiktning
Philip Wallentin

Philip Wallentin

Certifierad besiktningsman 072-525 78 00 philip.wallentin@playcare.se

Sandrengöring
Lappset Sweden

Lappset Sweden AB
Litslena Sneby 2
745 96 ENKÖPING
Sverige

Tel: +46 (0) 171-270 80
E-post: sverige@lappset.com
Fax: +46 (0)171-272 99
Öppettider: 08:00-16:45

 

Lappset Sweden AB
Litslena Sneby 2
745 96 ENKÖPING
Sverige